chiseler بازار اردبیل اردبیل قیمت ارز

chiseler: بازار اردبیل اردبیل قیمت ارز طلا و سکه بازار اردبیل

گت بلاگز بوشهر طارمی آقای گل فوتبال کشور عزیزمان ایران

هدی طارمی بعد از انتقال خبرساز به ترکیه و بازگشت به ایران، جهت نخستین بار با موهای تراشیده روی روی نیمکت ذخیره‌های پرسپولیس در بازی برابر سایپا رونمایی شد.

طارمی آقای گل فوتبال کشور عزیزمان ایران

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، طارمی در هیبت بازیکنی که با بی توجهی نسبت به احساسات هواداران قصد داشت راهی تیمی خارجی شود، در نقش بازیکنی پشیمان باید خود را به جمع بازیکنان مهم می رساند.
آن هم در شرایطی که برانکو تیم را در تمرینات سخت آماده سازی ساخته بود و به مشکل حاضر بود بازیکن جدیدی را وارد ترکیب مهم خود کند؛ ولی طارمی با نیمکت نشینی کنار آمد و دو بازی بعد به عنوان بازیکن مهم به میدان آمد و در جدال برابر صبای قم نیز پایش به گلزنی سه امتیازی جهت این تیم باز شد.

عبارات مهم : بازیکن

البته فصل پیش نیز جهت او همینطور شروع شده است بود. او در فصل گذشته نیز به علت تنبیه انضباطی از ترکیب پرسپولیس دور بود و در بازی سوم برابر استقلال خوزستان گلزنی را شروع کرده بود. با این حال فصل 95 – 96 جهت او خاص تر به آخر رسید؛ با شکست تمام رکوردها…طارمی توانسته با 18 گل زده در فصل شانزدهم آقای گلی خود در لیگ برتر را قطعی کند تا رکورد 47 ساله این کلوب را دوباره فتح کند.
پس از آخر هفته بیست و نهم مسابقه های لیگ برتر و رسیدن طارمی به 18 گل و با توجه به محرومیت ساسان انصاری و گادوین منشا از هفته نهایی لیگ برتر، مهاجم سرخپوشان توانست جهت دومین فصل پیاپی به عنوان آقای گلی لیگ برتر برسد.
این اتفاق در طول لیگ فوتبال کشور عزیزمان ایران به ندرت اتفاق افتاده هست. آخرین باری که یک تیم دو فصل پیاپی آقای گل لیگ برتر را در اختیار داشته مربوط به تراکتورسازی است که در فصل های سیزدهم و چهاردهم به وسیله کریم انصاری فرد و لوسیانو ادینیو به این عنوان رسیده است.
ولی آخرین باری که یک بازیکن جهت تیمش در دو فصل پیاپی آقای گل شده است است رضا عنایتی در دوره های چهارم و پنجم لیگ برتر جهت استقلال بوده است.ولی این اتفاق جهت پرسپولیس در سال های اخیر بی سابقه بوده و در تاریخ لیگ فوتبال کشورمان تنها یک بار به وسیله حسین کلانی انجام شده است است.
کلانی در سال های 49 و 50 در جام منطقه ای توانست عنوان آقای گلی را در 2 فصل پیاپی در لباس پرسپولیس بدست بیاورد. البته دومین آقای گلی کلانی به طور یکسان با مرحوم صفر ایرانپاک با 11 گل زده کسب شده است است.
بدین ترتیب طارمی بعد از 47 سال توانست در 2 فصل پیاپی با لباس پرسپولیس آقای گل لیگ برتر شود.
انتهای خبر /پ

واژه های کلیدی: بازیکن | فوتبال | بازیکنان | پرسپولیس | طارمی | آقای گل | فوتبال ایران |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog