chiseler بازار اردبیل اردبیل قیمت ارز

chiseler: بازار اردبیل اردبیل قیمت ارز طلا و سکه بازار اردبیل

گت بلاگز بین‌الملل عکس + تولید بزرگترین هواپیمای دریایی دنیا در چین

چین بزرگترین هواپیمای دریایی دنیا با توانایی انجام عملیات‌های امدادی در هوا و دریا را با موفقیت آزمایش کرد.

عکس + تولید بزرگترین هواپیمای دریایی دنیا در چین

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ به نقل از رویترز، بزرگترین هواپیمای آبی – خاکی دنیا که بیشترین کاربرد آن در عملیات های نجات دریایی و خاموش کردن آتش سوزی گسترده در مناطق جنگلی است در چین تولید شد.

در این هواپیما که به عنوان بزرگترین هواپیمای آبی خاکی دنیا طراحی و تولید شده است هست، فاصله دماغه تا دم آن 37 متر و فاصله ی بین انتهای دو بال آن به 38 متر و 80 سانتی متر می رسد. حداکثر ظرفیت باری این هواپیما حدود 54 تن هست. این هواپیما می تواند در مدت بیست ثانیه 12 تن آب را در داخل مخزن خود ذخیره و فقط با یک بار سوخت گیری، تا 370 تن آب را جابجا کند.

این هواپیما نخستین آزمایش های مقدماتی خود را روی باند فرودگاهی در شهر ژوهای در استان گوانگ دونگ چین با موفقیت پشت سر گذاشت. سایر آزمایش ها و کنترل های فنی این هواپیما در دست انجام است.

عکس + تولید بزرگترین هواپیمای دریایی دنیا در چین

قدرت مانور این هواپیما بسیار اوج است و می تواند در عملیات نجات دریایی، اطفا آتش سوزی های جنگلی و حفاظت محیط زیست بکار رود.

چو جینگ ون؛ مدیر صنعت هوانوردی چین که مدیر پروژه ی « ای جی – 600 » هست، گفت: این هواپیمای آبی – خاکی در مقایسه با تجهیزات فعلی مورد استفاده در عملیات نجات مانند کشتی ها و بالگرد ها، مزایای منحصر بفردی دارد.

چین بزرگترین هواپیمای دریایی دنیا با توانایی انجام عملیات‌های امدادی در هوا و دریا را با موفقیت آزمایش کرد.

در وقت عملیات نجات در آب های ساحلی یا مناطق دور افتاده، این هواپیما سرعت عمل بیشتری دارد و از توانایی پرواز در مسافت های طولانی تر نیز برخوردار است. مسافتی که یک بالگرد می تواند طی کند بسیار کمتر است و شعاع پروازی آن 500کیلومتر است.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آزمایش | دریایی | هواپیما | هواپیما | بین الملل | بزرگترین هواپیمای دریایی جهان | چین | عملیات های امدادی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog