chiseler بازار اردبیل اردبیل قیمت ارز

chiseler: بازار اردبیل اردبیل قیمت ارز طلا و سکه بازار اردبیل

گت بلاگز ورزشی فردا 4 وزنه بردار کشورمان روی تخته می روند

براری، هاشمی، ربیعی و تیموری 4 وزنه بردار کشورمان فردا در میدان قهرمانی بزرگسالان آسیا به مصاف حریفان خود در اوزان 105 و 105+ کیلوگرم می روند.

فردا 4 وزنه بردار کشورمان روی تخته می روند

به گزارش خبرنگار گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان؛ آخرین روز مسابقه های وزنه برداری قهرمانی رده سنی بزرگسالان قاره آسیا در علاقه آباد ترکمنستان فردا (شنبه 9 اردیبهشت) با برگزاری مسابقه وزنه برداران اوزان 105 و 105+ کیلوگرم در سالن المپیک این شهر به اتمام می رسد. برهمین اساس محمدرضا براری و علی هاشمی ملی پوشان دسته 105 کیلوگرم از ساعت 11 صبح به وقت پایتخت کشور عزیزمان ایران روی تخته می روند. سپس در آخر این دوره از مسابقه های رامین ربیعی و همایون تیموری نمایندگان دسته فوق سنگین از ساعت16:45 به وقت پایتخت کشور عزیزمان ایران کار خود را شروع می کنند.
همچنین؛ در استارت لیست نهایی گروه(A)دسته 105 کیلوگرم، “محمدرضا براری” با رکورد ورودی 395کیلوگرم در جایگاه نخست است و “علی هاشمی” دیگر ملی کشورمان در وزن 105 کیلوگرم با رکورد ورودی 360 کیلوگرم در رتبه هفتم جای دارد. “سئو” از کره جنوبی با رکورد ورودی 375 کیلوگرم دوم است و “موچیدا” از ژاپن و “ایوان افرئموف” از ازبکستان در رده ها بعدی قرار دارند.

عبارات مهم : ایران

گفتنی هست؛ در استارت لیست نهایی گروه(A)دسته 105+ کیلوگرم هم “چن” از تایپه با رکورد ورودی 430 کیلوگرم در صدر ایستاده و “رستم دوجانگابائف” از ازبکستان با 420 کیلوگرم در جایگاه دوم هست. رامین ربیعی وهمایون تیموری دو ملی پوش سنگین وزن کشورمان با رکورد ورودی 400 کیلوگرم به همراه توچیف از ترکمنستان بعد از در رده های بعدی قرار گرفته اند.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | مسابقه | وزنه برداری | تیم ملی بزرگسالان | ربیعی و تیموری |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog